Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fég konvektoromom házilag...

Fég konvektoromom házilag hogy tudom kicserélni a termosztátot?

Figyelt kérdés

Kell hozzá szerelő vagy megoldható szakember segítsége nélkül?Akkor ha szerelő cseréli ki a 3500 ft-os termosztát árához kb 5 e ft-ot hozzárakhatnék mint munkadíj.Ezért szeretném magam cserélni.

Köszi!


2016. jan. 9. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a konvektorhoz nem nyúlnék magam. Azért az mégsem csak egy wc-tartály.
2016. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Figyelj, én is alapból azt mondanám, ha nem vagy gázszerelő, ne nyúlj hozzá. Viszont én sem vagyok gázszerelő és szedtem szét és tisztítottam ki konvektort, nem is egyet. Ha már szereltél gázkészülékeket, akkor nekiállhatsz. Miután befejezted, habozással ellenőrizd a csatlakozásokat, hogy nincs-e szivárgás.
2016. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13%
Gazkeszulekhez hozzanyulni eletveszelyes, ha nincs ra megfelelo kepesitesed. A lakas/haz felrobbanasat, vagy 'enyhebb' esetben a teljes csalad gazmergezeset kockaztatod. Csinalsz amit akarsz, de a kockazat a tied.
2016. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!