Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A fiskars ásókkal mennyivel...

A fiskars ásókkal mennyivel jobb ásni mint egy hagyományos ásóval érdemes ilyen ásókat venni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak baltával van tapasztalatom, ég és föld volt. Ásóra eddig sajnáltam kiadni annyit amibe a fiskars kerül.
2016. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Jobb nem lesz, de drágább az biztosan! :-)
2016. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Azt az ásót még nem találták fel amivel jó lenne ásni.
2016. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trafó1 ***** válasza:
50%
Fiskars ásóval azért jobb ásni, hogy a szomszéd lássa mekkora istenkirály vagy és ő milyen gyökér hogy valami olcsó kínaival túrja a földet, én még a szart is fiskars vellával dobálnám széééje:-PPP
2016. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 intrepid ***** válasza:
Azt az ősembert kellett volna a társainak agyonverni, aki először követ erősített egy bot végére, mert az már szerszám, azzal meg dolgozni kell.
2016. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nem érdemes kidobni a pénzt ilyen ásókért?
2016. jan. 17. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Háát, ha sokat ásol, akkor lehet, hogy érdemes rajta elgondolkodni. (Én nem költök rá, mert nagyon keveset ások, a nagyobb területet szántatom.)


Annyival lehet jobb a többinél, hogy a lemezásók kötött talajban általában nem sokáig bírják, nyakban eltörnek.

A Fiskars ásói többnyire szintén lemezásók, de egyrészt jó anyagból, másrészt meg olyan erősítéssel, hogy emiatt mégsem törnek el. Tehát könnyen mennek a földbe, és mégsem törnek.

2016. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!