Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Digitális szobatermosztát...

Digitális szobatermosztát esetében be lehet állítani, hogy egy bizonyos időpontban induljon a gázkazán?

Figyelt kérdés
Pl. négyre érek haza munkából, szeretném ha addig meleg lenne. Létezik ilyen funkció a termosztátokon, hogy pl. délután 3-kor indítsa a fűtést?
2016. jan. 19. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Napi 6 funkció állítható be,külömböző hőmérsékletekkel,állítási lehetóség 10 percenként...ill.fél fokonként.

Computhermről beszéltem

2016. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja! És a hét minden napjára más~más(x6)értéket adhatsz meg.

Van rádiós(frekis),és madzagos(vezetékkel van összekapcsolva a kazánnal) is,nekem utóbbi van,úgy 5,5k körüli az ára.

2016. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Be lehet állítani, de azért azt megjegyzem, hogy hiába állítod be úgy, hogy délelőtt ne fűtsön, gázt úgysem tudsz megspórolni. Nem jobb akkor beállítani egy hőfokot, amit egész nap tart? Legfeljebb éjszakára venni lejjebb.
2016. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Típustól függ, be lehet-e állítani.

Mivel nálunk mindig van itthon valaki, ezért állandó hőmérséklet kell, így én a legolcsóbb termosztátot vettem, amin nincs időzítés, csak manuálisan lehet a hidegebb és melegebb állás között választani.

2016. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha programozható, akkor igen.
2016. jan. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!