Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinek van kisgyereke otthon,...

Gyogykolbi kérdése:

Akinek van kisgyereke otthon, hogy van a szemetes a konyhában elhelyezve, hogy ne férjen hozzá? Lassan 1 éves kislányomat nagyon érdekli a kuka, és nem tudom hova tenni, hogy ne legyen szem előtt, de azért mi is tudjuk használni.

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mosogató alatt a szekrényben? A szekrényt esetleg bezárhatjátok kerékpár lakattal.
2016. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha befér a szekrénybe, lehet rá kapni gyerekzárat😊

Nálunk nem fér be, kint van a kuka. Sokszor rá kellett szólni, mondtuk h koszos. Pár hónap alatt egész jól megtanulta h nem szabad kukázni. Arra figyelünk h veszélyes dolgot ne hagyjunk felül.

2016. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is a mosogató alatti szekrényben van.

Nem hosszú időszak amúgy, pár hónap múlva már megint kiteheted, kinövi a kukázást, vagy megérti, hogy nem szabad.

2016. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerősözőknek is a mosogató alatti szekrényben van, de direkt nem rendes oldalra nyíló ajtó van ott, hanem kihúzható, hogyha véletlenül ki is nyitná a gyerek, ne érjen bele
2016. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köazönöm az ötleteket, megpróbálom a gyerekzáras szekrényverziót, de azért remélem tényleg nem tart sokáig... :) aztán majd jön más őrület...
2016. jan. 25. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet hogy ezen pár szülő fennakad, de nálam ez oldotta meg a problémát.

Az én kislányom is folyton a szemetesbe akart nyúlkálni, hetekig dugdostam előle. Aztán megelégeltem, leültünk a konyhában, és együtt átvájtuk a kukát. Nyilván próbáltam úgy hozzáállni, hogy ne játékként foglya fel, csak megmutogattam neki, hogy nincs benne semmi érdekes, csak papírgalacsinok, használt teafilterek, tojás és zöldséghéj. Utána együtt feltakarítottunk, amit már nyilván nem élvezett annyira, aztán lesúroltuk a mancsunkat.

Azóta nem érdekli a szemetes.

2016. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!