Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit vesz le egy ingatlan...

Mennyit vesz le egy ingatlan értékéből, hogy azbeszt pala tetős?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Mihez képest?

Ha nem volna rajta tető, akkor még emel is az értékén. ;-)

2016. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semennyit.
2016. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
31%

Kettes!

Minek szólsz olyanhoz hozzà, amihez abszolút nem értesz?

Kezdjük azzal, hogy nem is vennék olyat! Szerinted csökkent az esélye az eladásànak ezáltal? Persze! Ha valaki meg akar vásárolni egy hàzat magának akkor nem olyat szeretne, amivel azzal kezdi, hogy bontja a tetőt!!! Ezáltal természetesen csökkentett àron fogja tudni eladni, mivel futhat pàr kört feleslegesen elötte de úgysem fog kelleni a kutyànak sem.

Ilyen lakàsok àtépítésével foglalkozom, úgyhogy tudom mit beszélek hidd el! Ha valaki összekuporgatja rà vagy hitelt vesz fel jó sok kamattal akkor olyat akar ami normàlis tetővel rendelkezik. Ennyi és punktum. Nem is értem még a kérdést sem igazàból...

2016. febr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Hàrmas vagyok. Most làtom, hogy a kérdés az volt, hogy mennyit, nem az, hogy egyáltalàn levesz -e belőle.

Nos olyan 10-20% körül mozog, de ez sok mindentől függ, hogy pofàs-e amúgy ami kompenzálja a hiànyossàgokat, szép kert, ilyesmi amibe amúgy beleszeret az új lakó ami miatt bevàllalja majd ezt a milliós tetőcserét.

Remélem segítettem valamennyit. Üdv!

2016. febr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-4-es: pontosan miért mondod ezt? Mert gyenge, vagy az azbeszt miatt?

Azért laknak sokan palatetős házakban.... elvileg míg nem bontják,törik stb. nincs gond sem vele,nem?

Tervezzük a cserét, de nem első körben.

2016. febr. 1. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: az azbeszttől olyan rákot kapsz, hogy csak úgy süvít.
2016. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Attól hogy 1 évig lakok olyan házban azért nem gondolnám Nem enni fogom. Utánaolvastam,annyi mindenben van azbeszt,hogy kb álladóan az száll akkor a levegőben sajnos. :(
2016. febr. 1. 13:19
 8/8 A Tengerész ***** válasza:
Nyilván valamennyit, mert mondjuk egy Bramac tetős házat az többe is került építeni. De egyáltalán nem ez az értékmeghatározó tényezők közt a jelentős tényező.Az meg, hogy rákot kap tőle bárki is egy orbitális baromság, akkor kapnál rákot (ESETLEG)ha naponta felmásznál a tetejére egy smirglivel csiszolni és direktbe beszívnád a port!Ha csak úgy ott állévtizedekig és ahogy az enyémet is nagyrészt vékony moharéteg borítja, senkinek nem lesz tőle semmi baja. Ne higgy már minden idióta ökos..ggfejnek!!
2016. febr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!