Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Székesfehérvárott hol lehet...

Székesfehérvárott hol lehet minőségi, szélnek ellenálló esernyőt vásárolni megfizethető áron?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, Székesfehérváron hol lehet, de én Szegeden olyan üzletben vettem minőségi, stabil esernyőt, ahol bőrtáskákat és bőr kiegészítőket árulnak.
2016. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" olyan üzletben vettem minőségi, stabil esernyőt, ahol bőrtáskákat és bőr kiegészítőket árulnak."


Hehe, en BP-n vettem ugyanilyen uzletben Dobbpler markaju esernyot.


Kerdezo, neten rendelj Doppler markajut, vagy ez is jonak tunik: [link]

2016. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Debrecenben élek. Az évek során kiderült a családban rólam, hogy lassan a tizedik éve használok egy 120 cm átmérőjű Doppler márkájú esernyőt. Évek óta szülinapra és névnapra a családban összedobjuk a pénzt és velem vetetnek Doppler ernyőt, aki esernyőt kér a jeles alkalomra.

A weben rendelem, és szélben is kiváló.

[link]

2016. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 12 éves ernyőm volt, automata, de az azért nem jó mert van sok idióta, aki úgy kezeli az automatát mint egy kínais vackot és rángatják, húzkodják, holott egy gombnyomás és összecsukódik. Így tették tönkre. az anno leonardo volt, szolnokon vettem. De a SENZ esernyő elvileg a legjobb persze ezekkel a bérekkel nem nagyon elérhető az országban. Túraboltokban kaphatóak a legjobbak ahogy eddig néztem.
2016. febr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!