Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha neten vesznek meg tőlem...

Ha neten vesznek meg tőlem egy felsőt, hogyan adjam fel, hogy a lehető legolcsóbb legyen a posta?

Figyelt kérdés
Ajánlott levélként is fel lehet adni? és akkor hogyan kell becsomagolni?
2016. febr. 12. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

amennyiben nem szabvány méret vagy vastag a boríték, eleve ráteszik az ajánlottat -levélre.

súly alapján tudod kalkulálni az árat: [link]

a termék árához add hozzá a kiszámolt árat, és a 280Ft ajánlott díjat; és ezt utalják neked.

én buborékos borítékba szoktam, vagy zacsi+ sima boríték (nagy méretű)

2016. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon körültekintőnek kell lenni, mert iszonyú drága a posta (az ajánlott levélküldemény különösen) és tapasztalatom szerint ezek az újabb megoldások most még "bevezető" áron vannak: webox, Vaterafutár. Itt a 2 kg alatti küldemények kategóriája akkor olcsó, ha nem személyes, hanem automatikus gépi feldolgozás kerül előtérbe. Azaz internettel, bankkártyával rendelkezve személytelenné lehet tenni a postázást. Én még csak azt próbáltam, hogy a Vaterafutár esetében az otthon kinyomtatott feladóvevény alapján a postán felvették a csomagautomatába címzett küldeményt. Adott kategóriában ez volt a legolcsóbb.
2016. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
webox, vatertafutár én ezeket szeretem
2016. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ilyen buborékos borítékot illetve zacskót hol lehet kapni?
2016. febr. 13. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Papírboltban.
2016. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!