Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha nem szabad dohányozni az...

Ha nem szabad dohányozni az albérletben, akkor az erkélyen sem?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Megkérdezed a tulajdonost és megmondja. Van, aki az erkélyen megengedi, másnál ez szóba sem jöhet.
2016. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem zárom ki a "nem dohányzó" albérleteket egyből. Köszönöm
2016. febr. 18. 12:35
 3/8 Digoros válasza:
19%

Szia!

Annyi erőből amiből ezt itt megkérdezted megtehetted volna a főbérlőtől is. De ha ez számít én megengedem :D

2016. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem most keres albérletet és ezért kérdezte. Mert ha nem lehet cigizni, akkor csak a dohányzók jöhetnek szóba, többinél nem érdeklődik.

De lehet én nem tudok szöveget értelmezni...


Erkélyen se nagyon szokták engedni, főleg ha olyan a szomszéd :/

2016. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon változó, van aki csak a lakást óvja a tömény dohányfüsttől, van akit az is zavar, ha belőled "párolog" a füst.

Ha engedik is, hogy dohányozz az erkélyen, valószínűleg kiköti, hogy zárt ajtónál, hogy ne szálljon be belőle.

2016. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
De nem ám . Próbáltad már ? A szomszédokat ellepi a füst, miután ki dohányoztad magad és nyitod az ajtót előbb lesz a szobában a cigiszag mint te magad . Ismerek néhány dohányost albiban, lejárnak a lépcsőház elé, az utcára bagzani .
2016. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
34%
Miért ne lehetne az erkélyen nagyokos hülyék, a nem dohányos az a lakás belterületére vonatkozik. A legtöbb aki albérletet ad ki nem is adózik utána úgy hogy inkább fogják be a pofájukat és örüljenek hogy kitudják használni a másikat, a másik meg pl ha valaki fel vesz hitelt azt fizeti 50 éves koráig az ugyan úgy nem tulajdonos sehol sem csak esetleg papíron és rosszabb mert a banknak tartozik az meg ugye végrehajthat. Akkor miről beszéltek senkinek nincs joga a másikat lenézni.
2020. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

#7

Én dohányzom és nem adok ki lakást, de te egy hülye vagy!

Egyébként meg ne irigyen fröcsögj, vegyél lakást, ha az olyan egyszerű, aztán ott azt csinálsz amit akarsz!

2020. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!