Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet Szegeden viszonylag...

Hol lehet Szegeden viszonylag egyszerű és olcsó varrógépet venni?

Figyelt kérdés
Csak új gép érdekel!
2010. ápr. 1. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tescoban.

Én ott vettem az enyémet, és eddig csak 1 tűt kellett benne cserélni, pedig már lassan 5 éves. 20-ért vettem, brother márkájú, de tökéletesen működik.

2010. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1-es: A Brother az tényleg jó lehet: Láttam egy képet varrodáról, ahol csupa olyan volt. Nekem egy öreg Singerem van, csupán a varrni tanulás kedvéért olvasgattam a gépek kezelési utasítását. Ennek jó komoly könyve van, sok másikhoz képest le a kalappal. A Brother leírásából többet lehetett tanulni, mint egy varrótanfolyamon. Nekem szimpatikus a a cég, bár jó a Singer, de ha egyszer egy okosabbra szánnám magam, elgondolkoznék a Brotheren, bár a Toyotát és Singert is sokan dicsérik.
2015. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!