Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek a hipót, miért...

Szerintetek a hipót, miért nem tudják olyan edénybe rakni, ami nem ereszt?

Figyelt kérdés
Én még nem találkoztam olyannal. Legutóbb a pulóverem tönkrement, mert rá folyt, és most nagyon ideges vagyok.
2016. márc. 15. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom,de anyukám mindig fog pár zacskót a pékárutól,abba jól belebagyulálja...
2016. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem is volt. Ne izgulj. A szuper Devergo dzsekimben pakoltam árut és hopp a hipó. Tanulság levonva.
2016. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én szoktam, csak ha sietek kiszokott maradni. Jobb esetben a pénztáros rakja zacskóba. Nem úgy kellene egy vegyszert árulni, hogy majd zacskóba rakják.
2016. márc. 15. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

A hypót nem zsebben kell hazavinni!!!

Amúgy van 70 forintos hypó és 200 forintos is.

Ha nem vagy annyira sóher, vedd meg a 200 forintost, annak jól záródó kupakja van.

Nem tudom hol él az, aki 70 forintért azt várja el, hogy a hypó is bitang erős legyen, meg a csomagolása is bombabiztos.

De a fenti ajánlatokból látszik, hogy nem utólag kell idegesnek lenni, hanem előre kell egy minimális gondossággal eljárni, és nincs probléma. Gondolkodni kell egy picikét :-)

2016. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert mi magyarok még egy qrva doboz normális legyártására sem vagyunk képesek :) 5 literes kiszerelésben vásároltál már hipót ? Kb 1 kerek év kellett ahhoz, hogy kifusson az összes raktáron levő, már legyártott hipó (5l) aminek védőzáras kupakja volt xd . Senki nem tudta lecsavarni, olyan f.aszán volt megcsinálva :D Én sokx késsel estem neki és feszegettem, vagdaltam . Sokan viszont vissza vitték az üzletekbe és vagy ott kértek segítséget, vagy visszakérték az árát .
2016. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
**biztonsagizaras
2016. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit lehet tenni, hogy vásárláskor a kupakot kicsit meghúzni, mert nem mindig van rendesen rászorítva.
2016. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!