Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Angliába küldtem egy csomagot...

Angliába küldtem egy csomagot nyomkövetéssel, de amiután a csomag megérkezett a Heathrow Worldwide dc-be nem frissül a nyomkkövetési oldalon az adat, elveszett ez a csomag, járt még valaki így?

Figyelt kérdés

A nyomkövetési szám:RN916833369RO

válaszokat előre is köszönöm



2016. ápr. 3. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
nem biztos, vagy fennakadt vámon. Szolgáltatónál érdeklődjél, ő többet tudna. De Angliából is a címzett rátud nézni, vagy érdeklődni. Ez volt az úti célja? Vagy csak közbenső állomás?
2016. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én konkrétan east sussex-be postáztam, ez egy délkeleti része angliának, én érdeklődnék a postánál de itt romániában semmi sem megy rendesen, értsd: mikor legutoljára telefonáltam nekik a

7-8. ra vették fel, aztán hallották hogy nem beszéllek rendesen románul s két szóból kifizetett... Tehát az egész síralmas...

most is átkozom trianont

2016. ápr. 3. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudtam. Nálunk sem egyszerű sokszor, engem is nemegyszer vágott át csomagfeladó, de idővel tanul az ember.

Elveszni nem hinném, hogy elveszik olyan könnyen, de akárhol vámolhatják, és akkor helyileg ez idő, mert megáll a csomag. Megy a levél a címzettnek, aztán papírok bekérése, vámolás, aztán tovább...

nekem itt magyarországon belül is állt meg csomagkövetésem a pósta részéről, aztán már rég kézbesítve volt.

Ha tudod, akkor add át a számot a címzettnek, onnan talán gyorsabban rá tud nézni. Más ötletem nincs.

2016. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!