Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel szoktátok kibontani a...

Leander0101 kérdése:

Mivel szoktátok kibontani a fém festékes dobozt hogy a teteje kevésbé sérüljön és visszalehessen jól zárni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szélesebb csavarhúzóval,mindig egy keveset mozdítva körbe haladva .
2016. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs elég nagy lapos csavarhúzóm, valami hozzá hasonló eszközzel csinálom (valami véső, de nem tudom a nevét), de hasonló módon, mint az első hozzászóló.

Így is vannak olyan tetők, amiket a páromra bízok, mert nekem nem záródnak vissza. Általában azért egy kalapács segít.

2016. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
spaklival.
2016. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy nyitás előtt meg kell jelölni pl. filctollal azt a helyet a doboz tetején és oldalán is, ahol nyitni akarjuk. Utána lehet bármilyen alkalmas, se magunkat, se a dobozt nem károsító eszközzel,: lapos csavarhúzóval, erős spaklival, hidegvágóval, erős laposvas darabbal, esetleg 20-as laposfejű szeg fejével kinyitni. Visszazáráskor a fedélen és az oldalon levő jelzések kerüljenek össze, így lesz szinte tökéletesen visszazárható.
2016. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hajlított végű laposfogóval szoktam kinyitni.
2016. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:
Mind jó csak annyit hozzá hogy én leszoktam a festékes peremét törölni körbe, persze úgy hogy a rongy vagy törlőkendő a festékbe ne lógjon be. Csak körben két 3 húzás. Ha sok festék gyűlik össze ez is nehezíti, egy körtől még záródik.
2016. ápr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csavarhúzóval apránként körbe. Még fontos, hogy töröld le a festéket a tetőről rögtön nyitás után, visszazárás előtt meg doboz pereméről is.
2016. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vajkenő kés is megfelel. :)
2016. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!