Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti laknátok Los Angeles,...

Ti laknátok Los Angeles, Hollywood Hills kerületében?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mondjuk egy ilyen környéken. Szerintem nagyon hangulatos.



2016. ápr. 23. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem jó itt a tanyán.
2016. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hangulatos, ja. Meg kb. egy eletnyi fizetesed menne ra (de inkabb az se lenne eleg), hogy itt egy hazat vegyel.
2016. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Amerikaban?

Isten ments xd

Szar hely szar orszag...

2016. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem, Németországban élek, 100x jobb, mint az USA. Ha fizetnének se mennék oda. Nyaralásnak is bőven sok volt, annyi primitív, tanulatlan embert egy helyen, te jó ég.
2016. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Isten ments jó itt falun. El vagyok a kertel és a kerti tavammal. 4 KM ide a Duna 10 perc a pecahely. Nem megyek sehova.
2016. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is nagyon hangulatos, szívesen nyaralnék itt pár hetet, esetleg pár hónapot egy kis kikapcsolódás céljából. Viszont nem költöznék ide, teljesen más itt nyaralni és jól érezni magadat, vagy pedig véglegesen letelepedni, dolgozni, beilleszkedni stb. Arról nem is beszélve, hogy egy vagyon lehet ezen a környéken minden.
2016. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem!


Egyreszt, Hollywoodban iszonyatos a forgalom. A reggeli/delutani csucsforgalmat az ide latogato turistak csak nehezitik! A smog veszett eros, foleg nyaron! Ha nem tunt volna fel, ezen a reszen a hazak egymas szajaba ernek. Egy hangosabbat fingasz es a szomszed atkoszon.

Ha valami gond van (betores, autobaleset stb) idobe telik mig a mentok/rendorseg kier, illetve ha lezarjak az utcaszakaszt peldaul nyomozas /romeltakaritas miatt, akkor orakig se ki se be. A foldrengest pedig inkabb nem is emlegetem.


Eltem Hollywoodban, nem ezen a reszen de innen nem messze, ugyhogy tudom mirol beszelek, nemcsak legbol kapott/filmbol szerzett infoim vannak.


Nem tudom neked mi a hangulatos, de Santa Monican, Beverly Hillsben szazszor hangulatosabb helyeket talalni, ha mar annyira Los Angeles es kornyeke vonz.

2016. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!