Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Víz-gáz-fűtésszerelés. Reális...

Víz-gáz-fűtésszerelés. Reális az ár?

Figyelt kérdés

Szerintetek 19 vizes kiállásért (+szennyvíz), 3 gázosért, 8 kör padlófűtésért és 8 radiátorért, plusz vízteres kandalló és kondenzációs gázkazán bekötéséért reális 650e Ft munkadíj? (Ez csak munkadíj.)

Családi ház, Miskolcon. Én sokallom.


2010. ápr. 7. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Mondhatni ez baráti ár,ennyi munkáért.
2010. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi teszi az árat reálissá? Hány ajánlatot kértél? Mennyiért tudnád megcsinálni? Mennyit keresel? Én sokallom.


;)

2010. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk - más megye - ennyiért csinálták: vizes (csapok) ill. fűtés kiállások+radiátor bekötések: 6000 Ft/db, padlófűtés betekerés: 2.000,-Ft/nm + 6000,-Ft a rendszerbe kötés, kombi parapetes gázkazán bekötés: 20.000,-, gáztűzhely bekötés (kiállással együtt) 10.000,-.

Ezek is csak munkadíjak, az anyagot lista alapján mi vettük meg. Én nagyon sokallom a te áradat. Keress még, mi is kb.6-7 iparostól kértünk ajánlatot.

2010. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez számlásan garanciával?érthető hogy sokalod,de munkaminőség-garancia-referencia van?mi már megjártuk az olcsobbal-még ő fenyegetőzőtt és végül én javítottam ki(valamennyire értek hozzá)
2010. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!