Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A magyarországon kapható...

A magyarországon kapható fürdőszobai csapok szerintetek nem ótvar rosszak?

Figyelt kérdés

Csak egy középső, piciny sávban lehet beállítani a hideg-meleg keverési arányt, azt is csak óvatosan, mivel ez a tartomány kb. 2 milliméteres, szval zuhanyzás közben nagy eséllyel vagy leforrázod, vagy jéggé fagyasztod magad..


Miért csak a középső 4-6 fokos sávban "keveri" a meleget? a maradék ~130 fokos sávban meg vagy csak baromi forrót, vagy csak baromi hideget tol keverés nélkül? Nem kellene "fokozatosnak" lenni a keverésnem a teljes tartományon?


Ezt sajnos nemcsak gagyi minőségű csapoknál, hanem az újak közül kb. majdnem mindnél tapasztalom.. Benneteket ez nem zavar?



2016. máj. 5. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Engem inkább a minőségük zavar, azelőtt 20 évig is csap volt egy csap, most 1 év után, vagy 2 év után vége, javítani kell, vagy lecserélni, persze ez minden mással is így van.
2016. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam MOFÉM gyártmányu magyar csapok vannak .A szerelő ezt ajánlotta.Nincs is probléma,és alkatrész is kapható ,ha kell.
2016. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Mofém van, azok szerintem is jók.
2016. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 homo ludensz ***** válasza:
100%
Vannak drágább pld. olasz kerámiabetétes csaptelepek is. Talán azok tovább bírják meghibásodás nélkül. Valójában a lerakodó vízkő koptatja ki a gumitömítéseket. Szedd szét ha értesz hozzá és nézd meg hogy mitől lett 2 milliméteres a keverés behatároltsága. Az áttöretek normál esetben fél vagy egynegyedre vannak kimunkálva egy körbefordításnál a funkcióik szerint.
2016. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Grohe van. 10 éve azzal sincs baj.
2016. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 puritan ***** válasza:
Használj termosztátos csaptelepet! Egyik gombbal a vízmennyiséget szabályzod, a másikkal a hőmérsékletet. Fokra pontosan.
2019. aug. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!