Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon párás lakásba ajánlanát...

Nagyon párás lakásba ajánlanátok páraelszívókészüléket?

Figyelt kérdés
Ez egy szuterén lakás ,amit már mindenhogyan próbáltunk szigetelni de teljesen feleslegesen ,mert sajnos minden vizes és penészes ! Annyira ,hogy a gyermekem alatt a szivacs reggelre tocsog a víztől ... Utolsó megoldásnak szerintetek egy ilyen páramentesítő gép érne valamit ?
2010. ápr. 8. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a barátnőméknél volt rettenetes párahelyzet és nagyon be is penészedtek tőle. Ők azt csinálták, hogy hypoval lemosták a penészes falakat. Újrafestettek és vettek egy elektromos páramentesítő készüléket és folyamatosan mérik a páratartalmat és mikor eléri a megfelelő szintet bekapcsolják a masinát(Gondolom az megvan a gép használatijában hogy milyen páratartalomnál kell bekapcsolni). Azóta(2 éve már) semmi gond náluk a párával és a penésszel.
2010. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is az elektromosra bíztatlak. Nálatok úgy tűnik állandó a probléma, így megvenni jobb mint bérelni. Vagy bérelsz 1 hétre, így kisebb költségből megtudod hogy jó lenne-e. Egyébként, tudom ez bunkón hangzik, ne haragudj, de én az elköltözésre szavaznék. Mert ha minden vizes és penészes... nehogy asztmás legyen a gyerek. Ha a költözés nem megoldható, akkor azért egy ilyen gép sokat segít.
2011. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi már van gépünk :)
2011. febr. 9. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!