Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy hűtőből eltávol...

Hogy lehet egy hűtőből eltávolítani az ecetszagot?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki rendszeresen ecetezi a hűtőt a munkahelyemen Olyan büdös, hogy a többiekkel a gyomrunk felfordul.
2016. máj. 18. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:

az ecetszag elillan, ha kiszellőzteted.

én is szoktam konyhai dolgokat ecettel vízköteleníteni, nyitott ablak mellett, fél óra múlva semmi sem érződik.

a kollégának kollektíven kellene jelezni, hogy NE csinálja, ha a nagy többséget zavarja.

hűtőt takarítani elég fél évente.

egyébként ha kihúzod a konnektorból, fél órát nyugodtan lehet nyitott ajtóval (nyitott ablak mellett), semmi nem fog megromlani ennyi idő alatt.

2016. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bőrrákja volt és megvan győződve, hogy így fertőtlenítve van. Senki sem terjeszt semmilyen bacilust. Sokszor szoltunk neki, de nem foglalkozik vele, csak csinálja. Már mondtuk neki, hogy vegyen orvosi alkoholt, az nem büdös. Az ecet mar, hosszútávon a hűtőt is tönkreteszi. Többen már azt is mondják, hogy szerintük nem normális.
2016. máj. 18. 09:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is ecetet használunk, ami sokkal egészségesebb mint a szokásos konyhai kemikáliák.


Azt meg senki sem tudhatja, hogy ki, mit, mikor és kitől kap majd el.

2016. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem két naponta mossátok a hűtőt tömény ecettel.
2016. máj. 18. 15:27
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
Én is használom vízkőoldáshoz pl az ecetet, de utána hogy ne bűzölögjön kell valami jó tömény lúgos mosószer. Közömbösíti a savat a lúgos és nincs ecetszag utána.
2016. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hütő szagtalanító segít?
2016. máj. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!