Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a nyomáskapcsoló...

Mi baja lehet a nyomáskapcsolónak? Javítható?

Figyelt kérdés
Régebben olyan probléma volt a házi vízművel, hogy amikor kikapcsolt a nyomáskapcsoló, néha nem akart visszakapcsolni, pontosabban pici zúgás hallatszódott csak. Ilyenkor oda kellet menni, kikapcsolni, felkapcsolni, néha többször megismételni és jó lett, de volt olyan, hogy simán első bekapcsoláskor is ilyen történt, illetve olyan is volt, hogy mire odaértem, hogy lekapcsoljam, pont elindult. Aztán kondenzátor hibára is gondoltunk már, majd szerelő látta, azt mondta lehetséges, hogy forgórész hibás. Aztán a szivattyú ki lett cserélve egy másikra de minden megmaradt, és ugyanúgy fenn áll a probléma, így a nyomáskapcsoló a hibás. Tudom pár ezer forint, csak érdekelne, hogy esetleg javítható vagy valaki tapasztalt már ilyet?
2016. máj. 27. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
hány bár nyomásra van állitva?
2016. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a drága,3,5k-s nyomáskapcsolóval volt gondom...kikapcsolni nem akart,állítottam,azután az érintkezőket tisztítottam,azután forrasztottam rá új érintkezőt...stb.

SOHA többet!!!

Nekem egy párás,kis föld alatti aknában van az egész,úgy hogy 2 évente veszek rá egy kínai nyomáskapcsolót 8~900 ft.-ért,és kicserélem fél óra alatt,..."nem érdekel",ki mit mond,nekem működik.

2016. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
n.m
2016. máj. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!