Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten a 10. kerületben...

Budapesten a 10. kerületben melyik utcák veszélyesek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a 10.kerületben lesz a munkahelyem de vidéki vagyok és nem vagyok ezzel képben.
2016. máj. 28. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol lesz a munkahelyed? Fel fogsz járni vagy odaköltözöl?

Fertő utcát nem javaslom például

2016. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A Pongrác utat is kerüld el, még nappal is.
2016. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: ugyan miért? Melyik része problémás szerinted?
2016. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Véleményem szerint a lakótelep része problémás.
2016. jún. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a Salgótarjáni út környékére gondolsz, az messze nem olyan problémás, hogy még nappal is kerülni kellene. Ott van egy középiskola is például. Szépen parkosították a buszmegálló környezetét, rehabilitáció alatt vannak az épületek.
2016. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Úgy gondolom,hogy a problémát sosem az épületek állapota, hanem az ott lakó emberek jelentik. Régebben elég sokat járunk arra, bár inzultus sosem ért, azért a szembejövők láttán néha elgondolkodtam, hogy miért erre kellett jönni. Láttam, szépül, épül a környezet, de azért nem szívesen választom ezt az útvonalat.
2016. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Liderc2016 válasza:

Fertő utca? Az nem a 3-as vonalán van? Azért az a környék, vagy legalábbis a kapcsolódó járatok már elég korrektek.


Szerintem érdemes odafigyelni a kérdező kérdésére: azt kérdezte, hogy veszélyes, nem pedig, hogy problémás. A Hölgy utca problémás lett, bár a néha bandázó "svédeket" figyelembe véve veszélyesnek számít.


A Hős utca messze elkerülendő. Nem tudom, mennyire igazak a pletykák, mely szerint a rendőrök sokszor ki se mennek, mindenesetre Google Maps-en érdemes rákeresni a Hős 15 A illetve B épületére.


A fentebb említett lakótelep egész korrekt. A 95-ösre onnan sosem szálltak fel problémás egyedék és fordítva (azalatt a 4 év alatt míg középiskolába jártam).

2017. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!