Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha darálós...

Mit csináljak, ha darálós WC-m elromlott, de egyelőre nem akarok szerelőt hívni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Darálós WC-m van, ami eddig csak zúgott. Áramtalanítottam, kimertem belőle a vizet, amit tudtam, és a daráló alján lévő dolgokat kiszedtem. Magának a darálónak (fehér doboznak) a tetejét ugye ehhez levettem, de a benne lévő fekete színű "valódi" darálónak már semmilyen alkatrészét nem tudtam leszedni. Most ha áram alá helyezem, akkor már nem zúg, de nem is csinál semmit, ha vizet engedek a WC csészébe, akkor onnan elfolyik, de a darálónál nem megy tovább. Nem hiszem, hogy dugulás lenne.. Remélem, nem én csináltam valamit, ha csak ijesztgetnétek ilyesmivel, akkor kérlek ne válaszoljatok.

Tudnátok segíteni kérlek, mert igazán nem akarok szerelőt hívni, főleg, hogy már ennyit szenvedtem vele. Előre is köszönöm a segítséget!!



2016. máj. 29. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Milyen az a darálós WC? Mikor lemegy a lyukba felaprítja a szart? :D
2016. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lényegében igen, a darálós wc ledarálja a trutyit (külön egység nem a "ventillátorba" szarsz) és a szivattyú segítségével nyomott szennyvízként megy tovább. A "rendes" wc gravitációs.

Olyan helyen alkalmazzák ahol eleve ilyen az utcai hálózat, vagy nincs lehetőség a gravitációs elvezetésre (pl alagsori wc, vagy mélyen fekvő terület).


Távgyógyítani nem tudunk, hívj szerelőt.

Bármi lehet, szivattyú, biztosíték.

2016. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!