Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli riasztó...

Vezeték nélküli riasztó mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Egy 60 négyzetméteres lakásba - 3 ablak, egy bejárati ajtó - kb. mennyibe kerülhet egy vezeték nélküli riasztó kiépités? Megbizhatóan működik a vezeték nélküli rendszer? Áramszünet esetén is? Nem akarunk fali vezetéket.

2016. jún. 5. 05:38
 1/3 anonim ***** válasza:
20-30, megbízható, akkuról is működik.. de a betörőket annyira nem zavarja, mert a legtöbb pár perc alatt megy végig a lakáson és az azonnal fellelhető értékeket viszi el. A ti megnyugtatásotokra jó, meg a riasztósoknak persze.
2016. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

20-30-ezer? Én ezt túl kevésnek találom.

A szomszédok állandóan itthon vannak. Ha sikongat, kinéznek.

30 másodperc alatt én se találom meg a cuccainkat.

Azért egy olyan doboz a falon, ami sikongat, csak bir valamiféle távoltartó erővel. Vagy ennyire naiv vagyok?

2016. jún. 5. 08:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ennyire. Nálunk mindenkinek van riasztója, mégis vannak betörések. Megszólal, kinézünk, nem látunk senkit (bent van már), feladjuk. Nem hívhatjuk a rendőrt minden riasztásra, mert az esetek fele téves. A külön vicc az, hogy a rendőr be se mehet kertbe-lakásba (társasházba). A szomszéd egyszer igénybe vette ezt a szolgáltatást jó pénzért, láttuk is hogy kijön a yard és zseblámpázik ezerrel a kertbe. Pár perc múlva elment. Mondanom sem kell, hogy az illető NEM a kertben volt és sikerrel is járt. Gyorsan le is mondták később.

Arra tényleg jó hogy megnyugodj, beriasztottál. A biztosítók is szeretik, mert ahol van riasztó és mulasztás miatt nem élesítették, ott betörés esetén úgy utasítják el a kárigényt, mint a kisangyal.

2016. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!