Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy kell leszed ni a fükasza...

Barnakun kérdése:

Hogy kell leszed ni a fükasza damilos fejet a geprol?

Figyelt kérdés
A pengeset le tudtad ugy hogy bele kellet valalmi tut szurni hogy ne forduljon hogy ha alul tekerem de a damilost ra tekertem aminek a végén kup van és nem forgatja a gép csak nehezen hogy kell leszedni mert alig fordul valamit nem rakhattam alá?

2016. jún. 7. 16:15
 1/6 Trafó1 ***** válasza:
Csavaros a tengelyt általában egy tüskével meg lehet akasztani utána a forgás iránnyal egyezően tekerni kell a fejet.
2016. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt tudom csak nem lehet forgatni,alig a fejet
2016. jún. 7. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó irányban tekered ? Esetleg nem balos menet van ?
2016. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Probaltam mind 2 iranyba. amikor berántom a gépet akkor kicsit pörgeti aztan mar gazadasra se . szerinte amikor felraktam vm-t meg nem raktam ala
2016. jún. 7. 18:09
 5/6 vatafak ***** válasza:
mit ír a használatija???? mert hogy típust sem írtál....
2016. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, kihagytál valami alkatrészt a damilfej alól, aztán a burkolatnak nekifeszítetted a damilfejet, ezért nem viszi a motor. Aztán rossz irányba akartad letekerni, így még jobban nekifeszítetted.


Ahová a kés vagy tárcsa levételekor bedugtad a pöcköt, oda dugd be megint, és a fejet lassan forgatva keresd meg azt a helyet, ahol megakad, ott a pöcök mélyebbre dugható.

Akkor a fejet tekerd arrafelé, amerre működés közben forog. (Ezt szokták jelölni is a védőburkolaton, ha esetleg elfelejtetted.)

Ha annyira szorul, akkor a pöcök helyének megkeresésekor is errefelé forgasd a fejet, hogy lazuljon kicsit.

2016. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!