Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudnátok ilyen típusú filmeket...

Tudnátok ilyen típusú filmeket ajánlani még?

Figyelt kérdés

A nyáron lesz időm filmezni, de még nem tudom, hogy miket nézzek.

Szeretem a fantasys-kalandos filmeket, amikben egy egészen magával ragadó világ tárul elénk, pl a Tim Burton-féle világ az egyik kedvencem, imádom Tőle Karácsonyi lidércnyomást, a Halott menyasszont, a Charlie és a csokigyárat, az Ollókezű Edwardot, stb, stb. Hasonlóan szeretem a Coralinet, az Utazás a Föld középpontja felét, az Avatart, és még sorolhatnám.

A másik amit még szívesen fogadok az a drámai, elgondolkodtató féle film, mint a Jane Eyre, a Titanic, stb.

Tudnátok ez alapján nekem való filmeket ajánlani? :) Előre is köszönöm!



2016. jún. 25. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Leszűkítetted a kért filmek listáját de mégis sokféle lehet ami tetszene neked...:)

Segítségnek bogarászd a listákat itt: [link]

keress fantasy,kaland...stb kulcsszavakkal...

Ötletadónak ideális.

2016. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon hasznos kis oldal, sok filmet találtam, amiket felírtam magamnak! :)

Azért mégis ha konkrét filmetek mondanátok, amiket nagyon imádtok és talán nekem is tetszetne, akkor lécci írjátok meg.

2016. júl. 17. 00:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A titanic mióta elgondolkodtató film?? Elég igénytelen vagy, ha a titanic szerinted elgondolkodtató film.
2016. júl. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, én meg megörültem, hogy valaki válaszolt a kérdésemre, és ez..

Nem egészen értem, hogy az a Titanic mellett vagy ellen szól-e, de a kérdésed után is az mellett állok, hogy igen az, hiszen a film által megláthattuk a főszereplő pár közti igaz szerelmet, és a lánnyal együtt sírtunk, amikor elveszítette azt. A film pedig nem mutatja a nő további életét, csak fotókban, és időskorában, amikor még ugyanolyan átéléssel és parázzsal a szemében meséli a történetét, mint ahogyan akkor megélte azt. Mégis mivel tudjuk, hogy már egy egész életet leélet azóta, igen csak elgondolkodtató, hogy hogy csinálta, hogy tudott továbblépni, és elfogadni, hogy az élet úgy is lehet szép, ha megelégszünk az aranyos bájával, és nem követeljük a maximumot, hisz nem tudjuk, ez nem így megy. És tanulság a film olyanok számára is, akik azt hiszik, hogy valami után már nincs kiút, már nem lesznek soha boldogok, mert a film megmutatja, hogy mindenféle szörnyűség után is van megoldás, és nem kell öngyilkosnak lenni, vagy egész hátra levő életedben sírni, és elzárkózni a világ elől, hiszen ha a sors nem adta meg neked azt amire legjobban vágytál, akkor csesszél ki vele úgy, hogy nem adod fel neki magadat is.

Egy kerek egész történet, és mindenki személyre szabhatja és megtalálhatja benne azt, ami az Ő számára a leginkább elgondolkodtató. De azért a legtöbb oscart kapott filmről (ha jól tudom) elég merész azt állítani, hogy egyáltalán nem elgondolkodtató, főleg egy ilyen beszólás mellett.

Ugyanis az ilyen durva válaszaidat akkor lennél tökös, ha személyesen is a szemembe mernéd mondani, de lefogadom, hogy úgy nem tetted volna meg, csak neten menő keménynek lenni.

De mielőtt cselekszel, nem árt néha belegondolni, hogy megéri-e, jó ötlet-e kifejteni a véleményedet, mert most éppen nem volt túl szerencsés. A "probléma" ugyanis a leírt szövegemből mindössze 2 röpke szó volt, aminek én nem is tulajdonítottam akkora jelentőséget, hogy Te pont azt az egyet kiragadd, másfelől pedig nem tudod, hogy kivel beszélsz, ugyanis közlöm veled, hogy én épp a depresszióból - igen, a betegségből - próbálok kimászni, és nem tesz túl jót az ilyesfajta sérelem sem.

Köszönöm, ha elolvastad, ha meg nem, max rányomok a piros kézre, és el vagy intézve, nem kötelességem foglalkozni a hozzászólásoddal.

2016. júl. 20. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!