Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagymamám társasházában az...

Nagymamám társasházában az alapokiratban le van irva, hogy kutyát, macskát tartani tilos. Én az unoka bevihetem-e a szobakutyámat hetente egyszer-kétszer csak látogatóba a mamámhoz fél órára? - a közös képviselő durván, ordítva kitiltotta a kutyámat.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A közös képviselő egy kötsög volt. Legközelebb mondd neki, hogy csak a vacsorát hozod. Miattam ugyan ordíthatna...
2010. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kedves második, ha már sík hülye vagy, legalább ne hangoztatnád....

Látogatóba nyugodtan vihetsz kutyát, ugyanis nem ott tartod, csak kis időre beviszed. Amúgy szánalmas, milyen emberek vannak. :-(

2010. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hangsúlyozd ki kérlek, mi nem volt igaz a hozzászólásomban!?
2010. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha látogatóba mész, szerintem viheted. Ha kicsi, vidd ölben, kosárban vagy táskában. Ne piszkoljon sehova és ne lármázzon. Az a szabály az állandó tartás miatt van.


A közös képviselő meg váltson stílust, de gyorsan. Vagy majd ő visz ebédet a nagyinak? Ő látogatja? Ő gondoskodik róla?

Na azért.

2010. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni, hogy betűről-betűre hogy szól az alapító okirat. Az van-e benne, hogy az épületbe bevinni tilos, vagy a tulajdonosnak tartani? Mert nem mindegy. De ha gond álcázd olyan állatnak, ami nincs korlátozva az alapító okirat szerint.
2010. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem például az alapokiratban nem lesz az hogy zsiráfot vagy fókát nem tarthat.
2010. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az jó. Mert akkor lehet aara hivatkozni, hogy milyen alapon lehet tartani zsiráfot, holott kutyát nem és mennyivel zavarja a zsiráf kevésbé a lakókat mint egy kutya.
2010. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves második, ha sokat pattognál, téged vinne el a rendőr, vagy a mentő! Próbáljál meg az élet más területén (mondjuk otthon) érvényesülni, ne villogtassad itt a "közösképviselő vagyok vaze" kártyát. SEMMI említett intézkedési jogköröd nincs. Bármennyire szeretnéd.
2010. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyugi utolsó, bújj a dobermann kanoddal az ágyba, és jó éjszakát!


Az egész nem neked volt címezve!

2010. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem? Mégis kinek címezted?!?

OK, "dobermann kan" helyet cserélt anyukáddal.

2010. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!