Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Kèt napja neki àlltam kimosni az àgyunkat (franciaàgy)

Nem jött ki belõle a tisztítószer csak jó sok vízzel.

Még ma sem szàradt meg a belseje, pedig kinyitottam minden ablakot ès meleg is van.

A teteje màr szàraz, de a belseje gondolom nem tud megszàradni, mert ha ràfekszünk àtàzik az egèsz ès foltos.

Már két napja a nappaliban alszunk a barátommal, ma lesz a harmadik.

Ráadásul a nagyobbik baj az, hogy elkezdett az àgy egy ilyen iszonyat büdös (rohadtvíz) szagot àrasztani ès már nem lehet megmaradni tõle.

Bocsi, hogy ilyen bèna vagyok, èn csak jót akartam, hogy tiszta legyen ès ez lett a vège.

Van mèg màs megoldàs azon kívül, hogy kidobjuk?

Sajnos nem lehet kivenni belõle a matracot, mert egybe van az àggyal ès nem kivehetõs. :(


2016. jún. 28. 18:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja ès kiszívtam mosàs utàn belõle a vizet porszívóval (amivel lehet vizet is szívni), de csak a tetejérõl szedte le, a többit addigra már beidta az ágy.
2016. jún. 28. 18:14
 2/5 anonim ***** válasza:
én takarítógépet használtam volna....amúgy a ha már így mostad akkor a kánikulába kell neki állni aztán kicipelni az udvarra és száradjon. Ha nem kertesbe laktok akkor meg nem kellett volna jó sok vízzel mosni. Amúgy büdös lesz az ágy, az ágynemű és ti is noh meg a szoba is.
2016. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mostmàr utólag ènis tudom. Azt gondoltam elèg lesz neki annyi levegö, ami a szobàban van. :(
2016. jún. 28. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez már sajnos kuka.

Ágyat, matracot nem mosunk bő vízben, ha nem tudjuk kicentrifugálni belőle a vizet, vagy nem tudjuk a megszáradásig folyamatosan átszívni rajta a szárító levegőt...

2016. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megpróbálom azért szétszerelni és levonszolni valahogy az emeletről, hátha megszárad, remélem a szaga is halványodik valamennyit.
2016. jún. 29. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!