Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Klíma kültéri áthelyezése?

Klíma kültéri áthelyezése?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, a szüleim szobájába lévő légkondi nem tudom miért, de az én szobám ablaka fölött van, s igencsak zavar, hogy ott vonyít a fejem fölött még éjszakánként is. Ha mondom, akkor mondják, hogy kitudok bírni 2 hetet egy évben, csak aludnom is kéne valamit... De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy vajon mennyiért raknak át egy kültéri egységet másik falra? Persze én állnám, hiszen engem zavar. A gond mondjuk annyi, hogy a házban előre be vannak kötve a csövek, tehát az építkezésnél már falakba rakták, de hátha van megoldás, mert már agybajt tudok a zajtól kapni, még zárt ablak mellett is.
2016. júl. 6. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szobacsere?
2016. júl. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy komplett klímaszerelés 50.000 Ft körül van, szerintem valamivel kevesebbért megcsinálja egy klímás. De nem most, a szezon közepén. Ezt a nyarat valószínűleg ki kell bírnod így, vagy fizetsz valami horror pénzt zsebbe a szerelőnek a számla mellé
2016. júl. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!