Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik olyan szűrő, amivel a...

Létezik olyan szűrő, amivel a cigaretta füstöt lehet szűrni? (ablakba kéne)

Figyelt kérdés

Panel lakásban van egy alsó szomszédom, aki egész nap, reggeltől estig, szinte egyfolytában dohányzik.

Ezzel nem lenne gond, az ő döntése. Ennek azonban van egy olyan következménye, hogy az én szobámban folyamatosan cigaretta szag van. Szabályosan fulladozom, ha nyitva van az ablak.

CSAK bukóra van állítva (ez azt jelenti, hogy az ablak teteje van csak nyitva) de így is folyton feljön a szag.

Tud róla, de nem érdekli, nagyon nem.


Van valami, amit az ablakba tehetek ami 'kiszűri' a cigaretta szagot?

Nyár van és csukott ablakkal szinte szét olvadok, de így még mindig jobb, mint egész nap fulladozni és köhögni a rákrúdtól.


Valami ötlet?



2016. júl. 8. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hepa szűrő.

[link]

2016. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam, de ez az oldal egy káosz, nem igazán tudom, hogy hol lehet ilyet beszerezni (és mennyiért)
2016. júl. 9. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!