Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most költözünk új lakásba....

Most költözünk új lakásba. Van egy kb 250 db-os bögregyűjteményem. Nem szeretném őket csak úgy polcra sorakoztatni. Hová tegyem/akasszam/lógassam/ragasszam/pakoljam őket? Van ötletetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, jó lenne tudni, h milyen a lakás, mekkora a konyha, étkező stb. Ha van bőven hely, én biztos csináltatnék asztalossal egy szekrényt. Olyat, amin vannak polcok, akasztók felváltva. Nem tudom most leírni, de a fejemben megvan. Régies stílusban tök szép lenne.
2010. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az étkezőben van egy szabad falam....
2010. ápr. 16. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha a lakás stílusa megengedi, lehetne a falon a köcsögfához hasonlóan egy jókora ágrendszert (nagyon mutatós lenne, ha az egész falat, a mennyezetig "átszövi". Az alsóbbak a fal síkjában, a felsőbb, mennyezet alatti ágak akár ki ágaskodhatnak a térbe) készíttetni és ennek a legkisebb ágacskái lehetnének a fogasok, amikre fel lehet akasztgatni a bögréket. Remélem, elég szemléletesen írtam le :=). Érdemes rögtön minimum 300 gallyacskával/ágvéggel számolni, hogy ne okozzon fejtörést, ha tovább bővül a gyűjteményed.
2010. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a köcsögfás nagyon jó ötlet :)) Kösziiiiii Már csak ki kell találnom hogyan valósítsam meg ezt vagyis miből :) Jajj de nagyon klassz ötlet, megmutatom ha kész:):)
2010. ápr. 16. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
úristen, mi vitt rá, h bögréket gyűjts??? jó nagy meló lehetett a költözésnél becsomagolni őket...
2010. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
HÁt ööööö úgy volt, hogy alapból voltak itthon bögrék amiknek jó része antik több száz évesem is van. Utána kapta megy két jópofát és melléjük tettem.Utána meg mindenki azt hitte, hogy gyűjtöm ezért mindenki meglepett vele, ha éppen látott valami klasszat. Aztán annyira rákattantam, hogy már én kerestem , keresem a különleges egyedi darabokat.. Így volt:)
2010. ápr. 17. 12:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!