Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok ilyen fülledt meleg...

Nálatok ilyen fülledt meleg időben nyitva vagy csukva vannak az ablakok napközben?

Figyelt kérdés
Nálam eddig csukva volt, de már nem bírtam ezt a fülledt időt idebenn, így kinyitottam az összeset. Melegebb lett ugyan, de legalább mozog a levegő. Viszont attól félek átmelegszik nagyon a lakás és estére sem hűl le, a szél meg addigra leáll és nem tudok majd normálisan aludni. Nálatok hogy van?

2016. júl. 25. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nappal csugval, éjje nyidval
2016. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zárva van. Csak ha éjjel alacsonyabb ott kint a hőmérséklet, akkor nyitjuk ki. Ventilátor pedig gondoskodik a légmozgásról.
2016. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ilyen melegben, ha napközben csukva az ablak, éjjel pedig nyitva egészen hajnalig. Hajnalban ablak becsukás, besötétítés, még így is dög meleg lesz benn, mert a falak ebben az iszonyú hőségben átmelegednek, főleg hogy már napok óta ez van és még ez is lesz.


Nálam is be vannak csukva és én is szenvedek a levegőtlenségtől, mert amúgy állandóan nyitva vannak az ablakok, még hidegebb időben is nyitott ablaknál létezünk. Ahhoz, hogy jól lehűljön a lakás a falakkal együtt, több napos hűvösebb időre lenne szükség.

2016. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éjjel-nappal nyitva. Tudom, hogy így bejön a meleg, de akkor sem lennék képes csukott ablakok mögött megmaradni, kell a légmozgás.
2016. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kell venni propellert, majd az forgatja a levegőt.
2016. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig én is mindig úgy csináltam 30 fok felett hogy reggel ablak becsuk, összes redőny full leenged, majd este újra nyit, éjszaka szellőztetés. De pár óra után mindig befülledt a levegő, és büdös lett (izzadtság meg kajaszag, stb.), pedig használtam ventilátort is, de az se volt kellemes hogy állandóan a képembe fújta a levegőt és nem is tudtam hurcolázni ha 5 perce átmentem a másik szobába. Most 1 fokkal volt csak melegebb így mintha csukva lettek volna (így 27-28 fok volt), de sokkal kellemesebb volt így mozgó levegővel. Mondjuk 32-33 fok felett már a huzat is kellemetlen, de azalatt elvislehetővé teszi az időt, ha már a falak úgyis átmelegedtek.
2016. júl. 25. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyitva, de a redőny félig leengedve, így nem tűz be a nap, van levegő is, fény is, és érezhetően jóval hűvösebb a lakás, mint a társasház folyosója, ahol mindig csukva van ugyan az ablak, de telibe odatűz a nap.
2016. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!