Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Földszinti panelben élők, ti...

Földszinti panelben élők, ti becsukjátok éjszaka az ablakokat?

Figyelt kérdés
Egy magasföldszinti lakásról van szó, nem vagyok egy félős, de azért tartok tőle, hogy felmásznak, viszont ha becsukom az ablakokat nagyon meleg van, 27-28 fok. Ti becsukjátok?
2016. júl. 29. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én még a kertes ház kert felőli oldalán sem merem nyitva hagyni. :D Panelban földszinten teljesen kizárt. Viszont tennék fel jó masszív szúnyoghálót, meg belülre olyan redőny-szerűt, ami nem magára az ablakra való, hanem a falon az ablak fölé kell felfüggeszteni, és így leengedve is marad annyi hely mögötte, hogy 20-30 centire nyitva lehessen az ablak.

De ha valaki még azon is át akarna mászni, akkor kitalálnék valami Reszkessetek betörők - féle trükköt. :D

Mondjuk ha van kutyád, akkor nincs mitől félni. Meg ha nincs más választás, akkor nyisd simán bukóra az ablakokat.

2016. júl. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én simán nyitva hagyom... Mondjuk a környéken minden rossz arc tudja, ki lakik abban a lakásban, és nem nem egy 40kg-os kislány vagyok :)
2016. júl. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:
100%
Szerelj fel rácsot. Anélkül én biztos nem érezném jól magam nyitott ablak mellett.
2016. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!