Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyaraló biztosítás tetőbeázás,...

Nyaraló biztosítás tetőbeázás, szerzödes es a kar közötti idö egy het- fizet a biztosito ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egy hete kötöttem egy nyaraló biztosítást, amiben a tetö beazasa is biztositva van. Tegnap a nagy esözes utan lattam, hogy egy helyen becsöpögött a tetön keresztül a viz. A napokban meg fogom javittatni a hibas tetöt. Kerdesem, hogy fizet ilyen esetben a biztosito, ha a kar a biztositas megkötese utan ilyen hamar törtent, azaz egy het mulva? A biztositasi dij termeszetesen ki van fizetve, rögtön a "kötveny" megkapasa utan, aznap, azaz egy hete kifizettem

#biztosítás #biztosító #beázás tető #tetőbeázás
2016. aug. 6. 18:25
 1/2 A kérdező kommentje:
A vihar okozta, hogy a cserep elmozdult. Akkor mire ervenyes a tetöbeazasra szolo biztositas, ha nem a beazasra??
2016. aug. 6. 20:18
 2/2 Sophia Ajutthaja válasza:

Szerintem fizet.

A biztosítási kötvényen lévő érvényesség kezdete dátum(vagy fordulónap);

minél hamarabb kell bejelenteni a kárt (e-mail a legjobb)(24 óra? 48 óra?;

én felvenném azzal az ügynökkel a kapcsolatot akivel kötöttem a szerződést, ez is a kötvényen kell, hogy szerepeljen;

igen fontos feltétel, hogy ne legyen díjtartozás.

2016. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!