Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Közös képviselő nem hivatalosa...

Közös képviselő nem hivatalosan dolgozhat? Se bank számla, se szmsz, csak egy alapít okirat.

Figyelt kérdés
Debrecenben egy 15 lakásos társasházba költöznék, és kiderült, hogy amióta felépült az épület, kb 15 éve nincs hivatalos közös képviselő, csak egy embert kineveztek, aki körbemegy, beszedi a pénzt, otthon tartja, abból fizetgeti a társasház kiadásait, nem is ott lakik. Ez szerintem egy nagyon nagy probléma, mert ha hivatalosan kiderül, akkor a lakók is birságolhatóak gondolom. Emiatt meghiúsítsam a vásárlást, vagy ez a probléma ami kitudódott nem lesz rám, mint új lakóra nézve terhelő? Attól félek, ha megveszem a lakást, visszamenőleg is engem fognak elővenni, mert tudtam róla.

2016. aug. 14. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Ahol nincs közös képviselő annál a társasháznál bolond emberek laknak.
2016. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!