Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetünk, ha nem töltötték...

Mit tehetünk, ha nem töltötték ki a garncia lapot / jótállasi jegyet mosógép esetében?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2015. Októberben a Mosógépcsere pályázaton keresztül vettünk új mosógépet az Euronicsban. Sajnos most vettük észre, hogy a jótállási jegyet nem töltötték ki, az aljára viszont világosan fel van tüntetve az, hogy garanciális javítást csak a kereskedő által kitöltött, lepecsételt jótállási jeggyel végzik el. :( Szertném a segítségeteket kérni hogy mit tudnánk tenni? Kitöltik utólag esetleg? Vagy keressem fel a Samsungot?
2016. aug. 27. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Vásárlást igazoló blokkal menj vissza az üzletbe, sztem akkor lepecsételik. Ha nincs blokk, nem fogja lepecsételni senki sem.

Ha neten vetted, más a helyzet.

2016. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen meg van a számla! Köszönöm!
2016. aug. 27. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A blokk a lényeges.
2016. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg simàn kitöltik blokk ellenében.

Én régen a Media Markt-ban vettem egy laptopot. 2 év múlva gondom volt vele, szervizelni kellett, de sehol nem talàltam a garancia jegyet, csak a szàmlàt.

Nekem még így 2 év elteltével is kiàllítottak egy új garanciajegyet, a szàmlàn szereplő dàtum, àr, stb. alapjàn.

2016. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj be,a "gépben" valószínűleg szerepelsz. lepecsételik...még van 2 hónap garid!
2016. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!