Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől van büdös a spájzban?

Mitől van büdös a spájzban?

Figyelt kérdés

Néhány napja orrfacsaró bűz van a spájzban. Olyan szag, mintha valami tetem oszlásnak indult volna.

Az egész helyiséget kipakoltuk, a polcokat a hűtőt, a hűtőből mindent. Mindent átmostunk hypoval, de a szagot csak elfedte, néhány perc múlva újra büdös volt.

Még a szomszédba is átmentünk, hogy megnézzük, nincs-e egy egér vagy madár meghalva a ház tövében, az ablak alatt, de semmi.

Egyszerűen nem találunk semmit! Mit lehet tenni?



2016. szept. 17. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor a falban, vagy a padláson van egy elhullott egér, stb.
2016. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Inkább alulról jön a szag, szóval nem hiszem, hogy a padlásról jönne.

Viszont a falra én is gondoltam, csakhát a család leszavazott, hogy hogy kerülne a falba egér, lenne egérlyuk, stb..

Viszont ha tényleg ez a helyzet, mit lehet tenni? Ki kell bontani a falat? :O

2016. szept. 17. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A bejárat inkább kívülről lehet, nem gondolom, hogy bentről indulna, hiszen akkor az ajtón keresztül kellett volna bejutnia az egérnek a spájzba, és még ott kirágni a lyukat...
2016. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze ez az egérlyuk a falban verzió csak vályogház esetén lehet, tégla, vagy hasonlónál nem lehet.
2016. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vályogházunk van, ezért is elképzelhető szerintem, hogy a falban van egy egér.

Úgy gondoltam, hogy kint sincsenek egérlyukak, a ház külső falain.

Csak a teraszon lévő félfalon van, de az gipszkarton, és üreges, de attól még lehetségesnek tartom, hogy onnan rágta be magát a ház belső falaiba...:/

2016. szept. 17. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Szekrény alatt, hűtő aljában nincs?

Munkahelyen volt olyan, hogy a hűtő alsó merevítőjén volt megdögölve az egér, mikor kihúztam a helyéről a hűtőt, akkor se láttam semmit, mert vitte magával az egeret. Szerencsére eszembe jutott alánézni.


Hogy falban lenne, ebben nem hiszek. Ott olyan kicsi a légáramlás, hogy nem sok szagot hozna ki, esetleg ilyen "mintha" mennyiségben.

Én is laktam vályogban, ahol rengeteg egér volt, de a falból soha nem éreztem büdöset, pedig minden szobában mindig volt lyuk.

2016. szept. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!