Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon zúg a toalett. Játszott...

Nagyon zúg a toalett. Játszottam, és egyszer csak egy zúgó hangot hallottam. A wc-ből jött, és nem értem mi lehet az. Meg tudnátok mondani nekem, hogy mi az, illetve, hogy lehet elálítani a hangot? A választ köszönöm elörre.

Figyelt kérdés
A zúgó hang: Olyan mint amikor a wc tölrt, csak most nem akar elállni, és már 1 órája nem hada abba.

#Miért zúg
2016. szept. 17. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Zárd el fent a szelepet.
2016. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eltört benne a "záró harang" karja, újat kell venni. Legalábbis nálam ezt mondta a szaki.

Nem egy nagy összeg, addig "kézi vezérléssel" tudod a tartályt pótolni, vödrös megoldás, ha fönt a tartályhoz vezető csőnél elzárod.

2016. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Le kell venni a víztartály fedelét és meg kell nézni. A tökéletlen leírásból az derül ki, hogy folyamatosan tölt, de nyilván elfolyik a betöltődő víz a csészébe. Ennek egészen primitív okai lehetnek, nem nagy kunszt kideríteni.
2016. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és mégis mivel játszottál a klotyón? :D
2016. szept. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!