Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mondanátok rejtekhelyet a házban?

Mondanátok rejtekhelyet a házban?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy egy doboz cigi elférjen benne
2016. szept. 17. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Attól, hogy nekem olyan az egyik bútorom, hogy feltünés nélkül el tudok tenni egy doboz cigit/dugipénzt stb még nem biztos, hogy a tiéd is olyan.


Nekem a radiátor alja is olyan, számítógépbe is be lehet rakni

2016. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kiló lisztbe, vagy cukorba is belefér. Üres zsíros-, vagy mézesbödönbe. Sufni szerszámosládájába. Téli csizmába. A gyerek Gazdálkodj Okosan társasjátékának a dobozába. Számítógép házának belsejébe.


Nem lehet tudni, hogy nő vagy férfi vagy. Te akarod eldugni, vagy a dugi készletelet te akarod megtalálni?

2016. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jót mondott az előző, soha senki nem keresné az egyik puzzle dobozában nálunk...

De egy csomó dobozunk van, ami ritkán kerül elő, karácsonyi cuccok doboza, befőttes üvegek doboza (most üres a befőzések után), sütisdobozok... A karácsonyi elég tuti karácsony előttig...

De annyi szekrénypolc van, ahol simán meglenne, az ember becsomagolja a cigisdobozt valamibe, hogy beleolvadjon a környezetbe és kész, vagy be lehet rakni ruhák alá, téli sapkák mögé. A saját szekrényeimbe senki be nem nyúl rajtam kívül... De a motorosdobozomba sem, abban egy karton cigi is meglapulhatna. Vagy a bukósisakomba, egy ideig úgysem fogom használni.

Persze ezek az én lehetőségeim, bár mondtam párat, ami azért sokaknál járható út lehet.

2016. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és én akarok elduni
2016. szept. 18. 07:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy a szüleid nem látják a dobozt még tudják dohányzol.
2016. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem tudják mert ha tudnák nagy cirkuszt csinálnának
2016. szept. 18. 09:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy érezni a szagát... Amúgy nyáron rakd a szekrényben a télikabátod zsebébe, télen a nyári ruhák közé, vagy csinálj kivágott könyvet (valami olyanból, ami ránézésre unalmas könyv és úgyse nyitják ki).
2016. szept. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!