Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elhasznált ceruza mehet-e a...

Elhasznált ceruza mehet-e a szelektív hulladékgyűjtő papírrészlegébe?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez mégis milyen gondolatmenet végtermékeként jelent meg a fejedben?
2016. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Papír nem azt jelenti a kifejezésben, hogy minden sz@rt beledobálhatsz, amit papír-írószer üzletekben kapni. Egy gram papír nincs a ceruzában. Gondolkodj már. Ennél már csak azt szeretem jobban, amikor a pet palackot dobálják az üvegbe, "mert hát üveg", vagy a csoki nejlonpapírját a papírba, "mer' papír, hát úgy hívjuk"
2016. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Talán azért tettem fel a kérdést, hogy ne vétkezzek úgy, mint az általatok felsorolt aljanép. Egyébként meg azért fogalmazódott meg bennem a gondolat, mert láttam egy ceruzával teli "papír" feliratú konténert, és tudni szerettem volna, helyesen járok-e el, ha én is oda viszem a feleslegessé vált ceruzáimat. Hátha "azok" tudtak valamit, amit én nem.
2016. szept. 18. 11:12
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Rá szokták ìrni sokszor szövegesen is. Ceruza alapvetően fa ès grafit.
2016. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
S a papír miből van? Cellulózóbl, azaz fából. S grafittal írunk rá. Egyáltalán nem hülyeség a gondolatmenet, de - ha valóban újrapapír lesz belőle, s nem csak összeöntik majd valahol a többi hulladékkal, mint ahogy azt számos cég csinálja - akkor a szortírozó és daráló gépek nem vennék szívesen egy-egy keményebb fa ceruza jelenlétét.
2016. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

"S a papír miből van? Cellulózóbl, azaz fából. S grafittal írunk rá. Egyáltalán nem hülyeség a gondolatmenet"


Ez az, menjünk tovább ezen az úton! A fa miből van? Atomokból. És mi van még atomokból? A kenyér! Alma is! Picike szikla! Hulla! Hasas bankó... Olaj! A szöcske, a szöcske! A kacsa!

2016. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Vidd be a hulladékgyűjtő telep helyére,és majd ott összeül 1 bizottság,eldöntik hova is kerüljön .Talán még a Köztársasági Elnök úr véleményét is ki kérik .

No,ez volt a nap,ha nem a hónap kérdése .

2016. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Többnyire azért ahol árusítanak elemeket ott van gyűjtő edény a rosszak részére.
2016. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mármint a rossz ceruzák részére?
2016. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
6.# az a baj, hogy a papírt és a fát másképp hasznosítják úra. hiába fából van a papír. A papír már papír és abból lehet ismét egyszerűen papír, amíg a ceruzából, fából...hát áztatgassad amíg szétjön.......
2016. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!