Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anyukám bankszámlájáról...

Anyukám bankszámlájáról levontam pénzt, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Úgy történt ,hogy G2A-n ( Egy internetes játékbolt )épp néztem egy nagyon jó játékot, de sajnos nem volt rá pénzem,mert nem nagyon kapok zsebpénzt, és anyukám mindig mondja,hogy gyűjtsek pénzt,de hogyan? Nem kapok soha.De nem is az a lényeg, csorgattam a nyálam a játékra, és meg akartam nézi ,hogy mennyibe kerülne,berakta a kosárba és 8000ft volt.Kiáncsiságból rámentem,hogy fizetés és kirakta hogy milyen módon lehet fizetni,emelt díjas SMS,bankártya,PayPal, és ahogy láttam,a bankártyánál adatokat amiket meg kell adni fel volt írva egy cetlire,mert anyukám ha vásárolt valami ruhát,stb,onnan nézte ,én meg nagyon kiváncsi lettem,felment bennem az adrenalin begépeltem az adatokat és nemtudom miért ,de megvettem..Anyukám telefonja máris csipogott ,megkérdezte ez ki telefonja volt és mondtam,hogy az enyém, és kitöröltem az SMSt amit automatikusan küldött.Nagyon ,de nagyon lelkiismeret furdolásom volt,és este aludni sem tudtam,féltem ,hogy kiderül.Másnap anyukámék mentek dolgozni,és anyukám mobilja rossz,és cseréltünk,de a sim kártyát elfelejtettem kicserélni,és jött is az SMS,hogy anyukámék tankoltak,hazajöttek és kérték,hogy adjam oda a telefont ,kerdeztek ,hogy jött-e SMS,mondtam igen, majd megmutadtam és anyukám zavarododottan nézte,hogy 8000 ft-al többet vont le,persze nem ,én tudtam ,hogy az én művem.

Alig birtam aludni,arról álmodtam milesz ha kiderül.A kérdésem az az lenne,hogy anyukám megtudja nézni a részletes listát a bankártya levonásairól? Nagyon nem szeretném ha kiderülni,de vissza is juttatnám valahogy a pénzt,csak ugye nem tudok sehonnan szerezni,majd csak jövőre tudok Diákmunkával nyáron (Akkor leszek 15).Kérem segítsetek.Félek nagyon :( 14/F



2016. szept. 24. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen ha követi a számláját pontosan akkor feltűnik neki a hiány és utána is tud nézni. Az Otp például minden hónapban küld szálakivonatot azon rajta van. Vagy bemegy a bankjába és kér. Attól is függ mennyire vagytok jómódúak vagy szegények. Ha sok pénzetek van lehet fel se tűnik. Nekem pl feltünne 8000 forint hiánya.
2016. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát úgy volt,hogy a kártyán volt 221.000ft és úgy lett belőle 213.000 és ahogy tankoltak 12.000-ért úgy lett 201.000ft :(
2016. szept. 24. 12:15
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Ne simliskedj, mindenképpen mondd el nekik, már csak gerincességből is. Anyud valószínűleg reklamálni akar majd a sokba került tankolásért, ami teljesen jogos lesz a részéről. Csak éppen nem a tankolás került sokba, ezzel pedig igen kellemetlen helyzetbe hozod majd őt (valójában jogtalanul reklamál, és ez ki fog derülni, gondolhatod milyen szarul fogja érezni magát). Aztán hazajön, és nem csak azért kapsz, mert jogtalanul használtad a bankkártyáját (ami már önmagában is bűntény, büntetendő cselekmény jogilag is), hanem azért is, mert erről tudomásod volt, és mégsem szóltál neki erről. Ezzel irtó kellemetlen helyzetbe hozod őt.


Inkább mondd meg most a dolgot neki, mert egészen biztosan ki fog derülni, erre mérget vehetsz. Így legalább az őszinteségeden és a kettőtök közti kölcsönös bizalmon nem fog (akkora) csorba esni. Ez ezerszer többet ér annál a szaros 8000 forintnál.

2016. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem..Csak így is rossz a kapcsolatom anyukámmal,de nagyon félek ,mert nevelő apám meg utál.. >_<
2016. szept. 24. 12:25
 5/16 JulesM111 ***** válasza:
87%
Mivel szülőd érzi, hogy valahol valami nem stimmel. Figyi, persze nem kellett volna ilyet tenni, meg a szokásos szülői duma, mint ide leírtad, pont ugyanezekkel a szavakkal mondd el mutterodnak. Hidd el, lesz egy nagyon rossz napod, de ezen túl kell esned.
2016. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 JulesM111 ***** válasza:
52%
Másik fontos dolog, mire való a torrent? ;)
2016. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, meg kell mondanod. Bármi is lesz a következménye. ha anyukád visszanézi a levonásokat, pontosan oda lesz írva, ki vonta le. Gondolom, nem annyira sötét anyukád, hogy ne tudná értelmezni a te levonásod címzettjét. Sokkal nagyobb gáz lesz, ha így derül ki a tetted.
2016. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha letorrenteztem volna,csak a singleplayer lett volna meghát nagyon nagy korlátozás is hozzá járul .. :(
2016. szept. 24. 12:30
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet megvárom azt a napot ,amikor anyukám van csak itthon nevelőapukám , mondjuk ígyis-úgyis nagyon megfognak verni,mert anyukám természetesen elújságolja nevelőapumnak... :( De hát megérdemlem ..
2016. szept. 24. 12:32
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Mennyi idős vagy? (Érzésre úgy 14-15 körül lehetsz, mennyit tévedtem?)
2016. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!