Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen lehet az élet Amerikában?

Milyen lehet az élet Amerikában?

Figyelt kérdés

Vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban.. Némelyik telenovellából nézve teljes jó életük van, nyilván csak megrendezett,de a tv előtt jónak látszik.

Másabbnak tartok mondjuk egy New Yorkot, Las Vegast,Miami Beach-t ezekre azt mondanám krályság az élet,de mondjuk egy tanya vagy farmféle kis város vagy falu, ahol kb egy száraz " szafari" területen laknak, ott valahogy nem laknék..vagy ami olyan bűnözői hatást kelt..


Egy jó ideje szinte csak az ID extra-t nézem,hihetetlen,hogy mik történnek ott.. Van ami kb akkor történt, amikor születtem vagy az előtt és csak az elmúlt években szabadultak a börtönből vagy még mindig ott vannak.

Most pl az Amerika legkeménybb börtönei mennek.. A gyerek 19 évesen börtönbe megy és a nagy részük 20-25 év közötti..

Tök durva az egész, én 22 vagyok.


Valahol azt mondom,hogy azoknak jo,akik gazdagok és tényleg jó helyen is laknak, de akik átlag körülmények között élnek erdős vagy szafaris helyen,azok helyében nem lennék,mintha a magyar átkag akatt lennének. Lehet,hogy nekik jó,meg megszokták vagy jobban is élnek,nekem fura,de nekik az megszokott talán nekik meg a Magyar lét lenne fura.

Amerika vonz és talán a csendesebb részekre is elmennék, de ott nem tudnék élni..

Különleges egy hely!


2016. okt. 1. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Anyagi szempontból jobb mert a bérekhez képest sok minden olcsóbb. Például fél napi fizetésből veszel 1 pár márkás cipőt.

Az egészségügy viszont drága.

Nekem az tetszik hogy az államok közt szabadon mozogsz és nincsenek nyelvi akadályok mint az unióban.

2016. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!