Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Használt családi ház vagy...

Használt családi ház vagy üres telekre konténer? Milyen összegben érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés

Kertes családi házban nőttem fel és szeretek is az udvaron lenni, szeretem az állatokat. Laktam garzonban 20nm nem volt bajom a mérettel, inkább a vékony falak, az udvar hiánya ahol a kutya futkározik, állandó zaj, nem friss levegő.

Szeretnék venni Pest közelében egy nagy telket, csak nem tudom milyen összegre számítsak. Nézegettem házakat, de legtöbb régi vályog háznak tűnt amivel gondolom rengeteg probléma lenne. Egyedül élnék ott ezért a lakás mérete annyira nem számít, inkább az udvaré és a környék(dombos, kicsit erdős, lehet sétálni, nyugodt környék inkább idősek) a fontos.

Valahogy nagyon vonzónak tartom a kis weekend ház szerűségeket ahol pár nm-en el lehetek, de hatalmas udvarral ahol lehetne építkezni.


Tudna valaki tanácsokat adni: összegre, helyre, esetleg egyéb jó tanácsok?



2016. okt. 4. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy lakókonténert téliesíteni komoly feladat. A vályoggal, ha amúgy a vízszigetelése rendben van, nem szokott nagy baj lenni. Télen meleg, nyáron hűvös.
2016. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vályogtól azért félek, mert ha eddig nem volt szigetelve akkor gondolom víztől elkezdhetett repedezni. Jobban bele gondolva használt lakást jobbnak tűnik venni ha megfelelő állapotban van bár vályogtól tartok. Persze statikussal vagy építészmérnökkel mindenképpen fel kell mérni vásárlás előtt. + ne legyen zártkert, nehéz....
2016. okt. 8. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha repedezik, azt rögtön ki lehet szúrni, és továbbállni. Olyat keress, ami egyben van, ép a tető, és nem salétromosak a falak.
2016. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!