Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért folyt ki a gázkazánból...

Miért folyt ki a gázkazánból a víz? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most, pár perccel ez előtt vízcsobogásra lettem figyelmes. A mosógép nem ment, így megijedtem, hogy mi lehet ez. A konyhából jött. A gáz kazánból ömlött a víz. (Gyorsan kikapcsoltam és feltöröltem.)

Párom mondta, hogy ne kapcsoljam még be, mert légteleníteni kéne. 2-3 hónapja furcsa hangokat ad ki. Kb. egy hónapja szóltam a tulajnak emiatt. (Albérlet) Azt mondta, majd keres valakit aki megnézi, mert ő nem ért hozzá. Párom külföldön dolgozik, nem tud segíteni.

Rossz a ház szigetelése, bekapcsoltam néhány órára, mert fáztunk. (Gondoltam 3-4 órát csak kibír.)


Most nagy kárt okoztam ezzel? Mit csináljak? A tulajt nem igazán érdekli a dolog. Mit tehetek ez ügyben?



2016. okt. 7. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nagy a baj....!

Ne kapcsold be! Nincs benne víz,ami fűtsön. A furcsa hang,hogy életében nem volt karbantartva,a hőcserélőbe beleégett a kosz,és egyszerűen szétrothadt. Valószínűleg ott folyt ki a víz.

2016. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, valósznű, hogy sosem volt még karban tartva. Az egész ház ilyen. Amit lehet megjavítunk, de ami fontos lenne, arra nincs pénz, a zulajt meg nem érdekli. Csak ami látszik(udvar).

Reggel találtam alatta egy műanyag dugószerű izét, az esett ki, onnan folyt ki a víz.

Az a baj, hogy a vizet is ez melegíti a fürdéshez és a mosogatáshoz.


Most mit csináljak? Szóltam a tulajnak. Majd jön.... Mit tehetek?

2016. okt. 7. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Ha már szóltál a tulajnak, sok mindent nem tehetsz. Várd meg, addig kapcsolj be egy hősugárzót.
2016. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!