Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK! Lejött a falról a...

SEGÍTSETEK! Lejött a falról a festék! A szüleim meg fognak ölni mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Fel akartam celluxszal ragasztani egy posztert a szobám falára, de ahogy utólag néztem ferde lett, ezért meg akartam igazítani! Fel akartam óvatosan szedni a celluxot de lejött egy kb 2 centis festékdarab a falról!!! Inkább visszaragasztottam a celluxot a lejött festékdarabra, hogy ne látszódjon, mert apa tuti megölne érte!!!! Mit csináljak!!!??? Hogy tűntethetném el a lejött festékfoltot?? Valahogy a lejött festékdarabot vissza lehet ragasztani??! KÉRLEK SEGÍTSETEK!

2016. okt. 8. 16:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy ha akrilfestékkel befesteném fehérre ott ahol lejött jó vastagan, hogy ne látszódjon, utána tennék rá egy posztert??? SEGÍTSETEK LÉGYSZI!!!
2016. okt. 8. 16:53
 2/13 Varga Péte4 ***** válasza:
Próbáld meg a lejött festékdarabot pillanatragasztóval visszaragasztani. A cellux akár maradhat is rajta.
2016. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem nincs pillanatragasztóm, csak apának, de ő meg nem adja ide! :(
2016. okt. 8. 17:04
 4/13 A kérdező kommentje:
És szerintem még úgy is látszódna hogy lejött a festék!!
2016. okt. 8. 17:05
 5/13 anonim ***** válasza:
A poszterrel takard el a lejött részt!
2016. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És nem fog majd a lejött festék körül peregni a fal, vagy valami ilyesmi? :( nagyon félek :(
2016. okt. 8. 17:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Eleve hülyeség volt falra celluxot ragasztani, mert az minden leszed. Fehér fogkrémet kenj rá.
2016. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De akkor mivel rakjam fel a falra?? Nagyon üres volt és valahogy ki kellett díszítenem! És nem fogok rá fogkrémet kenni!!
2016. okt. 8. 21:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Már megint szünet van, vagy mi? Ha a poszer nem zavarja, gondolom a festékhiány sem...
2016. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Mit csinálj? Ird meg a végrendeletedet.
2016. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!