Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek az ellen ha...

Mit tehetek az ellen ha nagyon rossz a levegő a környéken hála a tüzelőknek? (16. kerület)

Figyelt kérdés

Most, hogy beindult a fűtési szezon a környéken iszonyú lett az amúgy sem jó levegő, köszönhetően a tüzelőknek. Szomszédos házakban többen is rossz minőségű alapanyaggal fűtenek így napközben, ha bárhol nyitva van, az ablak az egész házba bejön a szag. De ha nincs is szaga, akkor is szúrja az ember orrát, tehát nem a szag a legfőbb probléma.


Kérdésem az lenne, hogy mit tehetnék ellene, hogy javítsam a házba beérkező levegő minőségét? Ablakra szerelhető levegőszűrőre gondoltam, de ha létezik is ilyen nem tudom, mennyire lenne hatásos. Komplett levegőztető rendszer lenne a legjobb, de arra belátható időn belül nem lesz keret.



2016. okt. 29. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én akkor szellőztetek, amikor nem kojtolnak a szomszédban a kémények.
2016. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!