Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet még kapni dunnát?...

Lehet még kapni dunnát? Használ még olyat valaki?

Figyelt kérdés

Tudjatok, az a dunna, ami nagyon vastag, nagyon nehéz paplan-feleseg, csak sokkal melegebb.



Mamáméknak volt régen, én nagyon szerettem, hogy olyan nagy és nehéz. Gyártanak még olyat? :):)



2016. nov. 1. 15:34
 1/7 TappancsMancs ***** válasza:
71%
Itt ott talán lehet kapni, de szerintem vidéken valószínűbb. Anno nem feltétlenül volt olyan jó a fűtés mint manapság ha volt egyáltalán. Ezért volt szükség sokkal vastagabb paplanokra, a dunna (dunyha) is igazából ez csak vastagabb. Én megsülnék alatta.
2016. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Piacon esetleg idosebb neniktol lehet kapni. Nekunk is volt regen, a nagymamam keszitette. Nem olyan ordongosseg amugy, te is meg tudod csinalni. :)
2016. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha van varrógéped, és valahol pelyhet is tudsz vásárolni, valóban el tudod készíteni Te is.
2016. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet: [link]

Vagy próbáld meg hirdetési oldalakon, vagy tollfelvásárlóknál.

2016. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol pihe tisztìtással foglalkoznak, ott töltenek is ùjat, kèrheted bármekkora töltettel
2016. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nahat, köszönöm szépen a válaszokat!! ;)
2016. nov. 1. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Angint (vastag, erős vászon) kell varrni, ehhez lehet kapni anyagot. A mérete igazodjon az ágy méretéhez. Ebbe töltöd bele a tollpelyhet, lehetőleg újat. Vagy ha allergiás vagy, lehet helyette más is. Aztán bevarrod és huzatot teszel rá. Ha jó idő van, tedd ki levegőre, a toll szellőzése fontos.
2016. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!