Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Kikben vettem tegnap egy...

A Kikben vettem tegnap egy emojis melegítő párnácskát, akkora mint a tenyerem. Ez csak egyszer használatos?

Figyelt kérdés

A párnácskában folyadék volt és egy fém darab. A dobozára rá volt írva, hogy ha megtöröm/meghajlítgatom a fémet, akkor a folyadék megkristályosodik. Így is lett, kb egy óráig meleg is volt a párna, de azóta kihűlt, és kristályos maradt. Próbáltam, hogy meghajlítgatom a fémet újból, hátha megint felmelegszik, de nem lett belőle semmi. Most akkor ezt dobjam ki? Vagy van valami módszer rá, hogy újból használhassam?

Annyit még megjegyzek, hogy ráírták a dobozra, hogy nem lehet beletenni a mikróba.



2016. nov. 3. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Forrald fel egy lábas vízben:)
2016. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, lobogó vízben pár perc alatt újra a régi lesz, nagyon érdekes kis találmány!
2016. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj, hogy a benne lévő kristályos anyag nehezebb mint a víz, így a párnácska le fog sülledni a víz aljára. Viszont ott a lábas alján kiolvadhat a műanyag, így tönkre mehet a cucc. Javaslom papír kéztörlőt 1-2 rétegben tenni a lábasba, és így kezdeni a forralást, hogy biztosan ne legyen baja a párnácskának.
2016. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi ilyesmi nem lesz.

Mivel ez alapból így működik, a használati útmutatón is le van írva, hogy fel kell forralni, ezért nyilván nem olyan műanyagból csinálják, ami a forró vízben megolvad.

Papírtörlőt az aljára?

:D

Szerintem te még az életben nem főztél semmit.

Nem maradna ott, főleg nem egy lobogó vízben, sőt szétmálna, de hogy egy ázott papírtörlő semmit nem venne el a hőből, az fix.

Vagy mit vártál, a nedves papírmócsing hőszigetelő?

2016. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a dolog, működött. Hogy te nem tudod normálisan megcsinálni, az már igazán nem a módszer hibája.
2016. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanmár... :)

Egy leheletvékony papírtörlő amint benedvesedik, az tuti nem marad ott sehol, és nem is csökkenti a hőt.

Bevált??? :)

Azaz nem olvadt meg a műnyag?

Elárulom, ilyen kis butaságok használata nélkül SEM fog megolvadni, mivel ennek az a rendeltetésszerű használata, hogy fel kell főzni.

Szívesen.

2016. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!