Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A folyékony univerzális...

A folyékony univerzális tisztítószereket mire lehet használni?

Figyelt kérdés
Az igazság az,hogy házi receptem van,amihez nem írja mire való,csak hogy univerzális

2016. nov. 22. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
"Az igazság az,hogy házi receptem van,amihez nem írja mire való...." Mi tudjuk. Az undok szomszédnéni ajtaja elé öntöd és majd jol se--reül. (Te nagyon észlény! Szerinted ennyiböl mit lehet tudni????)
2016. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha univerzális, akkor igazából semmire sem passzol teljesen.

Mást szert használok mosogatáshoz, de még kézi és gépi mosogatáshoz is mást. Más az összetétele a bútor- és más az üvegtisztító szernek. A WC-re is mást használok. És a fürdőszobában is. A sütőre meg hideg zsíroldót.

Nem hinném, hogy lenne olyan szer, ami mindenre jó lenne itthon.

2016. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam a házi szereket de nem illatosak, plusz nem lehet mindenre felhasználni ugyanazt. Pl gáz tisztítására nem a legjobb az amit pultra fújok vagy fordígva. Ecetes takarítást is próbáltam de inkább ecetszag volt mint "tiszta illat". Éppen ezért maradtam ezeknél a mr propper meg ajax általános tisztítószereknél és a flóraszept fertőtlenítőjénél (domestos nekem túl erős és fulladoztam) jelenleg ez a kettő az amivel takarítok. Az általános tisztítószert sprickelős flakonokba töltöm így a konyhapultra is azt fújom majd letörlöm. Illatos minden és "tiszta illat" van. A házi szerek veszélyesek is lehetnek mert nem mindegy mit keversz össze. Pl fertőtlenítőt meg hypot nem jó savas (dcet citromsav sósav stb.) szerekkel keverni mert klórgáz szabadul fel. Nézz utána mit szabad és mit nem keverni. Meg lehet vkinél bevált az a szer, nálad nem biztos. Am meg kérdésedre válaszolva az általános tisztítószerek felmosóvízbe, konyhapult és szekrények vagy egyebek takarítására jók :)
2016. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2016. dec. 17. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!