Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Telekom kinél mennyi idő után...

Telekom kinél mennyi idő után kötötte be a TV/internet csatlakozást?

Figyelt kérdés

Mi több mint 1 hónapja próbálunk internetet és tv-t varázsolni, sajnos eddig sikertelenül. Új építésű részen lakunk és ezen problémáznak folyton, kb 10 telefonunkba és 3 hetünkbe került, mire felfogták, hogy a szomszédok már rég nézik a tv-t és biztos, hogy ki van építve a hálózat, ne mondják már azt, hogy nincs. Jelenleg 1 hete várunk, hogy kijöjjenek bekötni már őket, de semmi, állítólag megvan a szerződés és bennvagyunk a rendszerben, de még hívni sem hívtak időpont egyeztetés miatt, holott múlt hét végére ígérték.

Ezek után csak annyit lehet tenni, hogy az ember türelmesen vár, vagy van valahol valamilyen panasztételi lehetőség? Mi dolgoznánk az interneten, több hetes kieséssel már komoly gondjaink kezdenek lenni emiatt a munkában, nem várogathatunk még rájuk megint 1 hónapot.

A másik kérdésem az lenne, hogy másoknak is ennyire lassan és nehézkesen ment velük a szolgáltatás igénylése és bekötése?


2016. nov. 28. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tv műholdas kb 7 munkanap volt mire bekötötték.

Az internet nah ez már nem ment olyan egyszerűen...ha jól rémlik talán valami 30 nap volt a szerződésbe ameddig bekötésre kellene,hogy kerüljön.Hát nem sikerült nekik a szerződésbe meghatározott időn belül bekötni pedig sokszor hívtam őket.

2016. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
jah és persze a reklamálásomra azt mondták,hogy hát gond nélkül elállhatok a szerződéstől miután ők nem tudták teljesíteni a benne lévőt. A végére kiegyeztünk abba,hogy csak fél hónapot számláznak ki a másik fele ajándék....hát kösz :S de inkább nem akartam tovább ezzel foglalkozni
2016. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve az Invitellel jártunk így, hogy szerződést kötöttünk, kijöttek, meglátták, hogy mennyit kell ásni, és elmentek, hogy majd hívnak. Azóta is hívnak. Kb 3 héttel később jött egy levél, hogy nem tudták teljesíteni a szerződést, így következmények nélkül felmondhatjuk. Akkor maradtunk a régi szolgáltatónál.

Most megint lejárt a hűség, és T-komhoz szerződtünk. Megnézték, ki van-e építve a hálózat oda, ahol lakunk, és szerződést kötöttünk. Kb 1,5 héttel későbbre kértem a bekötést, mert az volt nekünk jó. Kijöttek, és gond nélkül bekötötték. Pedig a szomszéd villanyoszlopról kellett áthúzni a kábelt az előttünk levőre. Ez sem volt gond.


Szerintem olvasd el az apróbetűs részt a szerződésben, hogy mi van, ha nem kötik be időben.

2016. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bekotni max egy het volt. A kikotesre viszont 8 evet vartam...
2016. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!