Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Konvektorhoz értők, ez mitől...

Konvektorhoz értők, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A kisebbik konvektorom újabban fogja magát, és éjjelente leáll a működéssel. Reggel úgy kelek fel, hogy hideg van a szobában, a konvektor pedig teljesen kihűlve. És marha sokszor kell próbálkoznom, mire sikerül újra beindítani!

Ez mitől lehet? Van valami, amit tenni tudok anélkül, hogy rögtön a szerelőt kelljen hívnom?

Köszi!



2016. dec. 3. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Tönkre ment a hőelem. Ez a tippem. Ez az a dolog ami belelóg az őrlángba. Emiatt kell begyujtáskor egy darabig nyomvatartani a gombot. Ha nem jelez vissza elzáródik a gáz
2016. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy rendesen beleér e a lángba a hőelem.
2016. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha ez a gond, akkor hőelem-csere? (lófüttyentést se értek a gázkonvektorokhoz...)
2016. dec. 3. 11:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy nézhetném meg... a tetejét meg a fedőbigyuláját leszedtem, de hogy az őrlángba mi ér bele, azt csak úgy tudnám megnézni, ha komoly eszközökkel nekiesnék a fekete testének, és szétszedném...
2016. dec. 3. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tipp volt. Más baja is lehet. Ne ess neki
2016. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az őrlángod megmarad akkor jó. De lehet, hogy csak ki kell tisztítani a fúvókát és beállítani a lángot. Általában ez szokott lenni, nálam ez volt ugyan ennél a hibánál. Ha esetleg nagyon elégett vagy szétjött az őrláng égője, akkor azt cserélik. Hívj szerelőt, te nem tudsz mit csinálni. kis szétszedés, tisztítás, állítás után jó lesz.
2016. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bősz barkácsoló vagyok, de vannak dogok, amikhez nem nyúlok. Az autónál a kormány és a fék, otthon a gáz. Ezekhez szerelőt hívok.
2016. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ja... én se esek neki, az tuti. A párom neki akar, de még nem tudom, belemenjek-e...
2016. dec. 4. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!