Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikor konténert rendeltetek...

Mikor konténert rendeltetek és csak kerítésen kívül tudtátok elhelyezni, nálatok is jöttek a guberálók?

Figyelt kérdés

Építési törmeléket raktam ki benne és sajnos csak hétfőn viszik el. Semmi érték, még egy rozsdás szög sincs benne a törmeléken kívül.

Ennek ellenére kb 20 percenként jön egy kukázó és elkezdi nekem széttúrni meg zörögni vele. Pedig nincs is lomtalanítás, már túl vagyunk rajta, kb 2-3 hete volt és nem is Bp-en történt az eset.

"Örülni" fogok neki, ha egész éjjel menni fog a zörgelődés, meg ha az egészet szétdobálják nekem.


2010. máj. 1. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
rakj ki egy cetlit, hogy a fémhulladékot már elvitték. Tuti nem kezdi el túrni
2010. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzánk is jöttek pedig zsákutcában lakunk és kiszedett 30 éves fürdőkádat ami össze is volt törve akarta kiszedni, teljesen belemászott a konténerbe, miután elzavartuk nem jött vissza. Közeli szomszéd volt.
2010. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A cetli jó ötlet! :D

A káddal nekünk az volt, hogy amíg itt volt szem előtt, folyamatosan csöngettek be, hogy ők azt nagyon szívesen elvinnék, és még fizetnem se kell nekik a hulladékelszállításért. (Azért nem adtam oda, mert van a ház körül kb egy tonna vas, amit majd egyszerre szeretnék elvitetni és legalább kapok is érte pár ezer Ft-ot.)

Aztán miután meguntuk a folyamatos csöngetéseket és még mielőtt magától lába kelne, áthúztam a ház mögé, ahol nem látszik. Azóta nyugalom van.

2010. máj. 2. 12:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma végre elvitték a konténert. :)

Úgy látszik, hogy csak amíg újdonság volt, volt annyira vonzó a kukázóknak. Másnap már viszonylag nyugi volt.

2010. máj. 3. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!