Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nedvesség a fűtésben? Nagy a baj?

Nedvesség a fűtésben? Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Padlófűtéses házról van szó, ahol ugyebár osztó-gyűjtő van körökkel. Na mármost az emeletre már nem ment fel elég melegvíz, állítanom kellett lenti körök visszatérő szelepein imbuszkulccsal, s bár fent is meleg a padló, viszont a visszatérő szelepeken, amin állítottam megjelent enyhe nedvesség, bár a nyomás nem esett le a kazánon, fűtés közben még jobban fel is megy, mint eddig, nem tudom gond ez, illetőleg ilyen furcsa hangot, mint amikor a vízcsapot engedik, ahhoz hasonló hang van az állítás után, persze ha kinyitom, akkor megszűnik.
2016. dec. 9. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire megy fel a nyomás?
2016. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"Nyugalmi állapotban" 1.5 , üzem közben 1.8-2 közötti, ez előtt 1.6-1.7-re ment fel. De lehet a szelepek vannak elöregedve, mert kellett hozzá némi erő, mire tudtam rajta állítani.
2016. dec. 9. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
A hang attòl van, hogy visszafolytottad. A myomás mèg elmegy; gondolom van tùlnyomás leeresztő is. Ha a vìz megjelent a szabályzònál sokat ne tekergesd, tavasszal meg cserèld.
2016. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!